Pro zapnutí nebo vypnutí HW akcelerace je potřeba nastavit tyto hodnoty.
První nastavíme v „Nástroje>Možnosti>Rozšířené“ a zde vybereme „Použít HW akcelaraci, jeli dostupná“.
A pak v adresním řádku „about:config“
povolit WebGL, nastavit webgl.force-enabled na true
povolit Layers Acceleration, nastavit layers.acceleration.force-enabled na true
povolit Direct2D nastavit gfx.direct2d.force-enabled na true
Více informací na:
http://www.infewbytes.com/?p=144
Otestovat HW akcelaraci můžeme na adrese:
http://webglsamples.googlecode.com/hg/aquarium/aquarium.html
http://ie.microsoft.com/testdrive/performance/fishIETank/default.html
Odměň nás recenzí na google.com nebo seznam.cz.
Pomohl Vám článek a chcete nás odměnit? Pošlete nám platbu přes buymeacoffee nebo paypal případně na BTC peněženku 1bBr5iNS337NVzWjkvvH31bjmDvH4kfGb
Partnerské weby a kanály: helpdesk | @lukiWORKS | LukiWorks | X.com | ytb.com | Instagram