ZW-CAD spolehlivá náhrada za Autocad

ZWCAD je výkonné 2D a 3D CAD řešení umožňující uživatelům pracovat s výkresy AutoCADu ( DWG , DXF ) od verze 2.5 do 2014 a to ve známém prostředí kompatibilním s prostředím AutoCADu.

Pokud hledáte bezpečný, spolehlivý a s AutoCADem kompatibilní CAD systém jste na správném místě !

Ve srovnání s „velkým“ AutoCADem, ZWCAD disponuje téměř identickým prostředím, způsobem práce, a stejnou celkovou strukturou výkresů včetně podpory fontů (SHX ), šrafů (PAT ), čar (LIN ), stylů vykreslování (CTB a STB), podporou Lispu, VBA i ZRX (ekvivalent ARX), podporou .NET, souborů jednotek (UNT), snímků (SLD), 2D a 3D příkazy na tvorbu a úpravu objektů, kompletní sadou pro kótování a popisování, … atd.

ZWCAD nabízí za zlomek ceny programu AutoCAD®, drtivou většinu jeho funkčnosti, prakticky identické prostředí a způsob práce, + navíc pokrokové technologie jako jsou ovládání gesty myši, hlasové poznámky k objektům výkresu a jiné.

ZWCAD+ 2014 Standard – licence s HW klíčem

13 790Kč bez DPH
Licence s HW klíčem – nositelem licence je hardwarový klíč, pro instalaci a aktivaci není nutné být připojen k internetu (instaluje se z instalačního média a aktivuje se licenčním kódem), licence je přenosná a může být nainstalovaná na více počítačích, ale v daný okamžik lze pracovat jen na tom počítači, kde je zastrčen HW klíč.
Forma dodání – dodávka obsahuje krabičku s instalačním mediem a hardwarovým klíčem, licenční certifikát je zasílán emailem.

ZWCAD+ 2014 Standard

13 790Kč bez DPH
icence se softwarovou ochranou – elektronická licence chráněná aktivačním kódem ( instaluje se stažením z internetu a následně aktivuje aktivačním kódem) –  pro aktivaci je nutné být připojen k internetu, licence je nepřenosná/trvalá určena pro provoz jen na jednom počítači.
Forma dodání elektronicky (emailem) – email obsahuje licenční klíč s odkazem ke staženi a návodem k instalaci, licenční certifikát v příloze.

ZWCAD+ 2014 Professional

16 490Kč bez DPH

Hardwarové požadavky: 
Windows 8, Windows 7 SP1, Windows XP SP3 - 32bit alebo 64bit (i starší verze WinVista/2000/NT4/Win98/Me), Intel Pentium-4 1.5GHz a vyšší, 1GB RAM , 2GB diskového prostoru, grafika min.1024x768 truecolor.